Svinguojantis vakaras

Kur: Energetikos ir technikos muziejus

Kas: Įmonės „New vision“ vakaras

Kada: 2013 m. spalio 10 d.

Šeimininkai žino – svečius reikia pasitikti šiltai. Midus su karštomis obuolių sultimis ir šaltalankio uoga išsyk svečiui pakelia nuotaiką, maloniai sušildo, kad šypsotis būtų lengva ir iš širdies. Muziejuje – ne tik technikos atradimai, bet ir floristikos: prie šalto metalo taip dera gėlių puokštė su vaisiais ir raudonskruosčiais šermukšniais, atrodo – ką šeimininkų ranka paliečia, tas sušyla, atgyja.

Nespėji net žvilgtelėti į stalus (kurių net trys – karštiems, šaltiems ir itališkiems užkandžiams) – o nosį jau kutena keptos duonos kvapas. Užkąskite lašišos pašteto triufelio su džiovinto tuno drožlėmis ar cukinijos suktinuko su mėlynuoju pelėsiniu sūriu ir džiovintų pomidorų įdaru, o tada kviečiame prie stalo, kur tamsoje šviečia iškrakmolyti barmenų marškiniai ir baltutėlės pirštinės – jie Jums pasiūlys tauriųjų gėrimų.

Tada, kai sotūs nuo traškia šonine apgaubtų kalakutienos medaljonų, pagardintų miško uogų putėsiais ar antienos kąsnelių su keptų obuolių drebučiais, ramiai, patenkinti bandysite atrasti, kur vingiuoja sienas išraižę vamzdžiai ar draugiškai plepėsite su kolega, siurprizas – iš šachtos (juodai dengtos, kurios atėję net nepastebėjote) fejerverkais lydimas iškyla tortas – trijų šokoladų derinys kiekvieno skoniui.

O koks kitoks vakaras ir gali būti, jei ne atradimų? „Viskas modernu, viskas svinguoja“, – šypsosi ponia Jolanta.