Susitiko meilės: žmogui, gėlei, maistui

Kad jūs žinotumėte, kokie esate skirtingi, ir kokie visi nuostabūs! Kiek daug mes pamatome ir sužinome, kai kuriame jums puokštes (gėles ir iš nuosavo darželio skiname, ir specialiai jums užjūrio aukcionuose perkame), mąstome, kaip papuošti stalus ir kokius valgius ant jų padėti. Kokių įdomių idėjų jūs turite ir kokius savitus pageidavimus mums išsakote! Mums didelė laimė būti dalimi pirmosios santuokos šventės, kurioje jaunieji pasižada amžinai tapti vienas kito gyvenimo liudininkais. Pažada, kad nuo šiol jiems rūpės viskas, kas atsitinka mylimojo gyvenime. Tegu bus jūsų šventės nuostabios, o dienos ilgos ir laimingos.

 

Lengva kaip pūkas, graži kaip gėlės žiedas

1

Būna jaunieji tokie subtilūs, tokie elegantiški, kad nelieka nieko kito, kaip tik jų šventę puošti paties aukščiausio lygio paprastumu: pudros, švelniai nuraudusių skruostų, pelenų rožės ir baltomis spalvomis. Et, tas nuostabus lengvumo pojūtis!

 

Juoda balta, juoda balta

2

Tegu bus pats gyvenimas ne vien balta ir juoda, bet kai fonas toks – tuomet visi kiti atspalviai jame įgauna prasmę. Šios vestuvės buvo su charakteriu… ir su puikiu maistu, gėrimais bei nuostabiais svečiais, žinoma.

 

O kas bus, kai liksim dviese…?

3

Patikėkite, temperamentu retas lietuvis ispanui nusileistų, o jeigu emocijas dar pakursto tinkamai parinktas apšvietimas, tirštų, sodrių spalvų ir dar sodresnio kvapo gėlės ir maistas su charakteriu – tai viskas vyksta taip sklandžiai, lyg įgudusios flamenko šokėjos pasirodymas.

 

Tavo meilę gėlėmis apipilsiu

4

Žydėte žydėjo nuotaka, tad gėlėmis apipylėme ir stalus – tegu svečiai visais pojūčiais pasineria į nuostabiausias gamtos dovanas ir karališkai atšvenčia jaunųjų laimę.

 

Tu mano auksas

5

Čia rinkom orchidėjas, hortenzijas, rožes ir tupdėm jas į aukso dubenis. Ne juokais plušėjom, nes viskas – nuo pirmo užkandžio iki paskutinės taurės – turėjo būti aukščiausio lygio, bet neperspausta, prabangu, bet skoninga.

 

Mėlynas vainikėlis

6

Jeigu rūtų vainikėlis jau senokai išėjęs iš mados, dar nereiškia, kad gražios tradicijos negalima paversti šiuolaikine. Ir jeigu žaisminga, dar nereiškia, kad nerimta. Kad kūryba ir džiaugsmas visada lydėtų!

 

Kai tik užsimerksi, visuomet su šypsena prisiminsi

7

Galima paprastai, o galima jautriai ir romantiškai. Pažvelgi – ir iškart vasaros prisiminimas: pievos, žemuogės, saulė ir meilė. Daug daug meilės!

 

Gera idėja – jau pusė darbo!

8

Gerų vestuvių ir ožka nepagadins! Ypač jeigu ta ožka ką tik davė pieno, o iš to pieno – ožkos sūris, iš ožkos sūrio – nuostabus desertas. Prie šios skanios baltos, puikiai dera avietinė, vynuogių, šokolado – kalbame ir apie spalvas, ir apie skonius.

 

Dega, bet ne ugnis. Kas?

9

Nemanykite, kad rudens vestuvės nors trupučiu nusileidžia vasariškoms. Kiek spalvų, kiek sezoninių gėrybių, kaip žvakių šviesa suteikia nuostabaus jaukumo ir šilumos! Tiek raudonos ir tiek oranžinės atspalvių neturi joks kitas metų laikas.